SPOR SALONU YAZILIMI

Kartlı Sistem Spor Salonu Yazılımı

Spor salonlarının problem ve ihtiyaçları düşünülerek yazılmış olan bu sistem Spor salonlarının işini hafifletiyor, üzerinde kendi logosu ve tasarımı bulunan, müşterilerine verdiği Salon kartlarıyla hem reklamlarını yapıyor hemde prestijini arttırıyor. Yazılımda bulunan fonksiyonları ve yazılımın işleyişi maddeler halinde aşağıda yer almaktadır. Ayrıca Spor salonu yazılımı linkinden üye takip yazılımı sistemi detaylarına ulaşabilirsiniz.


Spor salonu akıllı turnike üye geçiş sistemi telefon numarası


Spor salonu üye takip yazılımı ve Akıllı turnike geçiş kontrol sistemi

Gymsoft Akıllı Turnike sistemi ile geçişleri dilediğiniz gibi kontrol altına almanız için Gymsoft ince ayrıntısına kadar düşündü.

Peki Gymsoft'un geliştirmiş olduğu akıllı turnike ne yapar?

+ Gündüz aboneliği almış üyeyi ayırt edebilir.
+ Belirlediğiniz miktarda borcu olan üyeyi resepsiyona yönlendirir.
+ Akıllı dolabı'nda eşyalarını bıraktıysa turnike üyenin spor merkezinden çıkışını engeller.
+ Üyenin geciktirmiş bir borcu varsa turnike içeri almaz, resepsiyon ve gerekli birimlere bilgilendirmeleri yapar.
+ Geçiş esnasında üyenin bilgilerini gözden geçirir, bugün doğum günü ise resepsiyona bilgi gönderir.
+ Telefon uygulaması ile yönetimine izin verir.
+ Temassız üye kartı ile geçiş sunar.
+ Üye tüm kontrollerden geçse bile isteğiniz doğrultusunda içeri almayarak resepsiyona yönlendirir.
+ Üyelerinize sesli uyarılar verir.
+ Abonelik dondurmuş üyeyi tespit eder içeri almaz resepsiyona yönlendirir / Seçiminiz sonucunda /
+ Abonelik dondurmuş üyeyi tespit eder gerekli hesaplamaları ve bilgilendirmeleri yaparak dondurmayı iptal edip üyeyi bekletmeden içeri alır. / Seçiminiz sonucunda /

Ve Gymsoft Akıllı Turnike tüm bu işlemleri ve dahasını 00:00:01 saniye gibi kısa bir sürede tamamlar, üyenizi kapıda bekletmez.Spor salonu akıllı turnike üye geçiş sistemi


Gymsoft Extreme: Yazılımının Özellikleri

Üye Takip Sistemi

Üye takip sistemi sayesinde üye takip programında kayıt edilen üyelerin kimlik bilgilerini kayıt altına alır ihtiyacınız olduğunda abonelik bilgileri, cep telefonu numarası, email adresi, adres, yaşı, fotoğrafı gibi kişisel bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Kartlı Giriş Sistemi

Üyeler geçiş sisteminden giriş yaparken Turnike üzreindeki ekrandan kalan gün gibi bilgilerini görür. Eğer üye'nin süresi devam ediyorsa içeri giriş yapar. Üye sporunu yapıp salonu terkederkende turnike kartı okutulur ve salondan çıkışı gerçekleşir.

Salonda Şuanda Kaç Üye Var? Kimler Var?

İçeridekiler sayfasında o anda salonunuzda kaç üyenin olduğunu ve hangi üyeleriniz olduğunu görebilir, dilerseniz web sitenizde "Şuanda salonumuzda spor yapan üyelerimiz" tarzı bir başlık altında yayınlayabilirsiniz.

Üye'nin Süresi Bittimi?

Üye salonunuza girerken kartı okutur Eğer üyenin süresi dolduysa sistem sesli bir şekilde uyarı verir, giriş başarısız olur ve size bilgi verir. Üyenin süresinin dolduğunu söyler. Akıllı turnike geçiş kontrol sistemi için akıllı turnike linkine tıklayın.

Üye'ye Hizmet Atama

Sistem ayarlarından önceden belirlediğiniz hizmetinizi (Örn: Aylık üyelik, 3 aylık üyelik, Aylık Pilates vb...) üye kartını okutarak veya üye ismi yazarak üye'ye çok kolay bir şekilde hizmet ekleyebiliyorsunuz.


Extreme aktif üye takip yazılımı


Üye Takibi

Hizmet almış olan üye'nin kalan gün sayısı, üyelik hizmetinin başladığı tarihi, bu zamana kadar nekadar süredir salona geldiğini gibi bilgileri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Üye takibi'ni kolaylaştıracak detaylı raporlamalara tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Hizmet Süresi Bitmek Üzere Olan Üyeler

Sizin belirlediğiniz süre dilimine girdiyse (Örn: Süre bitimine 10 gün kalanlar.) sistem "Süresi Bitmek Üzere" menüsü başlığı altında üyenin süresinin bitmeye yaklaştığını size bildirir.

Hizmet Süresi Biten Üyeler

Hizmeti bitmiş olan üyeler "Süresi Biten Üyeler" menüsü başlığı altında size bildirir. Hangi üyenin nekadar süre önce bitmiş olduğunu size gösterir.

Karta Para Yükleme

Üye kartına para yükleyebilirsiniz.

Vitamin Bar

Salonunuzda vitamin bar programı var ise, üyelerinizi cebinde para taşıma derdinden kurtarabilirsiniz. Üye kartına yüklediği para ile vitamin cafeden alışverişini yapabilir. Dilerseniz kartında para yok ise üye kartı'nı eksi bakiyeye düşürebilirsiniz. Ayrıca bu sistemin bir diğer avantajı ise o onda spor yapan üyeleriniz parasını kabinde bırakmış olabilir, sporu kesmemek için soyunma odasına gitmez. Bu yüzden ya almak istediğini almaz yada sözlü olarak size borç yapar. Sözlü olarak yaptığı borçta hem sizin tarafınızdan hemde müşteri tarafından unutulabilir. Spor salonunda Vitamin Cafe sistemi ile bu tarz durumların önüne geçilir.

Bakiyesi bulunan üyeler

Vitamin bar'dan yaptığı alışveriş sonucu veya hizmet alırken eksik ücret ödemesi durumlarda "Bakiyesi Bulunanlar" menüsü başlığı altında size her zaman hatırlatır.

Turnike kartı, Üye kartı

Spor merkezinize özel ücretsiz üye kartı tasarımı ve hızlı teslimat. Ayrıca Yeni Nesil Turnike Mobil Geçiş Kartı Mobilkart hakkında detaylı bilgi için Mobilkart websitesini ziyaret edin.

GYMSOFT, Spor Salonu Yazılımı İşleri Kolaylaştırıyor

Yazılımın özellikleri ve işinizi hafifleten kolaylıkları çok fazla. Artık ne sayfalarca dolu üye bilgileriyle uğraşıcaksınız nede hangi üyenin süresi bittiğini öğrenmek için zaman kaybediceksiniz. İsmini yazarak tek bir tıkla süresinin dolup dolmadığını öğrenicek, kimlik bilgilerine ulaşabilecek, verdiğiniz Salon kartı sayesinde üyeye gittiği heryerde kendi reklamınızı yaptıracaksınız. Spor salonu yazılımı Gymsoft Extreme detayları için website ziyaret edin.

Turnike, Geçiş Sistemi ve Fiyatları

Gymsoft extreme paket içeriği


Aklınıza takılanları öğrenmek veya satın almak için

(0850) 304 1912


Spor salonu akıllı turnike geçiş sistemi özellikleri

Gymsoft müşteri yorumları

Gymsoft extreme spor salonu üye takip yönetim yazılımı ve akıllı turnike kullanan spor salonlarının referansları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nekadar anlatsakta göz görmek ister! Aşağıdaki referanslarımzdan birkaçına göz atabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Site içerik yönetim panelini görmek isternesiniz bizimle iletişim kurup size açılan demo hesabından inceleyebilirsiniz.


Referanslarımız